Poděkování (jarní brigáda)

V sobotu 30. března se v MŠ uskutečnila jarní brigáda na zahradě mateřské školy. Se šikovnými maminkami jsme vyplely a zastříhaly rostliny a keře v zahradě, v zahrádce u vchodu a před budovou školy. Tatínci pomohli ostříhat stromy jak do výšky tak i šířky a zrekultivovat okolí pískoviště. Částečně se podařilo obrousit zahradní nábytek. Vyhrabali jsme trávník. Skoro vše ostříhané a suché jsme spálili. Vyšlo nám krásné počasí a po celém odpoledni plném snažení, jsme si na závěr opekli buřty.

Velmi děkuji za velkou pomoc a účast rodičům a žákovi ZŠ. Také děkuji za píli a dobrou náladu.
Byli jste moc šikovní !!

Tímto chceme velice poděkovat všem zúčastněným za obrovskou pomoc a to konkrétně:
paní Kacetlové, paní Rotterové s Kubíkem, dále paní Pelikánové, paní Michalové, paní Němcové a panu Němci a panu Věrnému.