Oznámení rodičům dětí MŠ

Oznamujeme rodičům dětí MŠ, přihlášených na celodenní stravování, že od 10. 12. 2018 dochází ke změně vydávání odpoledních svačinek. Nově budou děti, které půjdou po obědě domů, dostávat odpolední svačinu s sebou. Odhlášení již nebude možné.

Děkujeme.


Poděkování

Děkujeme paní vedoucí z obchodu v obci za velký příspěvek do školního sběru papíru i všem rodičům, kteří se také zapojili.

O zisku pro základní i mateřskou školu budete informováni na webových stránkách i třídních schůzkách.


Změna telefonního čísla

Oznamujeme, že od 1. 12. dochází ke změně telefonního čísla vedoucí školní jídelny paní M. Tjaskové – neplatné bude číslo 775449374.

K odhlašování obědů a domluvě záležitostí, týkajících se školní jídelny, využívejte číslo 775235185.

Děkujeme.


Sběr papíru

Vážení rodiče,

ve dnech 29. 11. – 2. 12. 2018 proběhne v ZŠ a MŠ sběr starého papíru. Kontejner bude přistaven ke škole 29. 11. a odvezen 3. 12. dopoledne. Výtěžek ze sběru je pro děti a o jeho užití Vás budeme informovat.

Za všechny příspěvky předem děkujeme!


Divadlo

V pondělí 17. 12. pojedou žáci základní školy na představení „Kocour v botách“ do divadla Reduta v Brně, spojené s návštěvou předvánočních trhů  ve městě. Žádáme do 30. 11. o částku 200,- Kč – v ceně je vstupné a doprava.


Povídání – Životní Mapy

 

KDY:   19. listopadu 2018 v 18 hodin

KDE:    Knihovna Zbraslav, kulturní dům

O ČEM TO BUDE:
Povídání o metodě, která umožňuje u dítěte nahlédnout do jeho vnitřního světa a u dospělého člověka odhalit, pochopit a rozklíčovat jeho životní příběh.

S KÝM:   s Blankou Sedmíkovou, certifikovanou lektorkou metody

www.zivotnimapy.cz