Informace pro rodiče

Milé žákyně a žáci, Vážení rodiče,

zdravím Vás všechny z Vaší malé školy a obracím se na Vás s následující prosbou.

Je opravdu důležité pro Vás, pro nás, pro tuhle krásnou zemi, aby jste dokázali přistupovat k domácí výuce zodpovědně, vytrvale a důsledně.

Vím, že to není jednoduchý úkol pro nikoho. My učitelé se budeme snažit zadávat úkoly přiměřeně náročné, v přiměřeném rozsahu, v kombinaci s dalšími vzdělávacími kanály.

Rodiče prosím o pomoc při kontrole úkolů.

Přestože je mi trochu líto, že si nestihneme v měsíci březnu prožít spolu řadu nachystaných akcí, jsem optimista. My si je prostě prožijeme jindy.

Radost pro všechny.

 

Radovan Šmíd

ředitel školy


Informace pro rodiče ohledně mimořádného opatření

Vážení rodiče,

od 11.3.2020 zůstávají žáci naši školy doma a mají zakázaný vstup do prostoru školy. Další výuka bude probíhat formou distanční výuky (domácího studia formou úkolů). Tyto úkoly budou rozesílány prostřednictvím mailů.

Do odvolání se ruší i veškeré zájmové kroužky.

Další informace sledujte na webových stránkách školy.

 


Provoz ZŠ Příbram na Moravě

V souvislosti s nařízením vlády ČR,. v souladu s prevencí šíření nákazy koronaviru SARS- CoV-2, bude od zítra, tj. od středy   11 .3. 2020 Základní škola Příbram na Moravě uzavřena, a to do odvolání!!!

Mateřská škola Příbram na Moravě funguje i nadále bez omezení.


Stopa v krajině

28. 3. 2020 Stopa v krajině – sázení stromů.

Sobotní akce pro žáky a rodiče. Každý žák zasadí svůj strom, který tu pak možná vydrží 80 či více let. Sázet se bude v lokalitě nad rybníkem.