Upřesnění zahájení výuky k 12.4.2021

Vážení rodiče,
upřesnění k zahájení výuky 12.4.2021.
Žáci se budou testovat testy Singclean, instruktážní video je zde: VIDEONÁVOD
K samotnému testování:
Zjištěná pozitivita – pondělní odběr:
V případě zjištěné pozitivity žáka v doprovodu rodiče si rodič odvádí dítě domů a objednává dítě na PCR test. Při zjištění pozitivity vyučujícím, je dítě umístěno v karanténní místnosti, kde bude zajištěn dozor. V této místnosti žák čeká na příjezd rodičů.

Zjištěná pozitivita – čtvrteční odběr:
V případě zjištěné pozitivity žáka v doprovodu rodiče či učitelem si rodiče žáků celé třídy vyzvednou své děti v karanténní místnosti a dále se řídí doporučením KHS.

Žáci budou mít 2 zdravotní roušky nebo 2 respirátory (z toho 1 náhradní).
Na stránkách školy jsou zveřejněny příznaky infekčního onemocnění, na základě kterých je nutné nechat Vaše dítě doma a nepřicházet do školy.
Z důvodu zpracování výsledků testů obdrží v pondělí zákonní zástupci v tištěné podobě Informace o zpracování osobních údajů.
V případě potřeby se neostýchejte a volejte 728 145 485.

Pěkný den Vám všem.

Za kolektiv Radovan Šmíd

Kontrolní seznam příznaků covid-19 u dětí, žáků a studentů

• zvýšená tělesná teplota
  • suchý kašel
  • dušnost
  • zažívací obtíže (nevolnost, zvracení, bolesti břicha, průjem)
  • ztráta chuti a čichu
  • bolest v krku
  • bolest svalů a kloubů
  • rýma / ucpaný nos
  • bolest hlavy

V případě, že dítě, žák nebo student na některou z otázek odpoví kladně nebo evidentně vykazuje dané příznaky, nebude mu umožněna prezenční výuka.

Informace_o_zpracování_osobních_údajů_covid