Adaptační předškolácké skupinky

Základní škola Příbram na Moravě připravila v letošním roce program pro všechny děti, které v příštím roce nastoupí do první třídy naší školy.

V deseti hodinových lekcích se děti seznámí se školním prostředí ještě dříve, než se stanou prvňáky a hravou formou budou rozvíjet řeč, myšlení, jemnou motoriku ruky, početní představy a zrakové a sluchové vnímání. Děti se seznámí s počátky školní práce.

Lekce budou probíhat vždy ve čtvrtek v době od 15:00 do 16:00 hodin v první třídě základní školy pod vedením paní učitelky Mgr. Michaely Špačkové.

Cena lekcí je 350 Kč na výukový materiál a pomůcky.

S sebou si děti vezmou pastelky a přezůvky.

Termíny lekcí:

22. 4., 29. 4., 6. 5., 13. 5, 20. 5., 27. 5., 3. 6., 10. 6., 17. 6., 24. 6.

Přihlášky do programu najdete zde: Přihláška do programu Předškolácké skupinky

Vyplněnou přihlášku odevzdejte paní učitelce v mateřské škole nebo ji můžete odevzdat přímo ve škole.

V případě jakéhokoli dotazu můžete kontaktovat paní učitelku Mgr. Michaelu Špačkovou na emailovou adresu: mspackova@zspribramnamorave.cz nebo na tel. 775 235 185.