Spaní ve škole

Spaní ve škole

V úterý v odpoledních  hodinách dorazily děti zpátky do školy, na tradiční akci „Spaní ve škole.“ Akce se konala od 17:00 hodin, kdy děti si přinesly spací potřeby. Nejdříve se hrály kolektivní hry v podobě šifrování,poznávání koření, tajenka podle souřadnic, která děti dovedla do jídelny, kde si sami vyrobily večeři v podobě vajíčkové a šunkové pomazánky. Za doprovodu dvou kytar si děti zazpívaly známé písničky. Po večeři následovalo hledání pokladů, které mělo svítící efekt. Následovalo přichystání noclehů včetně talismanů z domova.  Některé děti se zúčastnily pouze herního večerního programu. Statečných 16 dětí se uložilo ke spánku. Nadšené, i když trošku ospalé děti se ráno vrhly na teplý čaj a snídani. Na programu se podílela Lucie, Markéta a pan ředitel.

Lucie Chmelíčková